Kako voleti sebe

Znam da je važno voleti sebe, i želim da razvijam ljubav prema sebi ali ne znam odakle da krenem i šta konkretno da radim.

Ako ste se prepoznali u ovom opisu, mogu da Vam pomognem.
Ja sam Jelena Pantić, psiholog, autorka knjiga „Putovanje u središte srca“ i „Kad porastem, biću Ja“
Preko 20 godina pomažem ljudima da zavole to divno biće koje ih posmatra iz ogledala.
Znate kako nutricionisti naprave plan ishrane koji se uklapa u Vaš životni stil? Ili lični treneri koji Vam zadaju vežbe prilagođene Vašem trenutnom stanju i potrebama?
Upravo to ćete dobiti ovim programom.

Jednostavne i prijatne vežbe za koje je potrebno da izdvojite 5-10 minuta dnevno, prilagođene Vama i Vašem životnom rasporedu

Znaćete odakle da krenete i šta konkretno da radite kako biste krenuli na putovanje u središte srca.

Cena programa je 5000 din

* uključuje jedan onlajn susret (30-45 minuta) i personalizovani plan razvijanja ljubavi prema sebi (konkretni koraci i detaljna uputstva)

Termini susreta su ponedeljak-petak od 12 do 16h
Zakažite popunjavanjem upitnika